Zamknij

Balon z ludźmi spadł na dom w Szubinie

12.25, 11.09.2017 i
Skomentuj Fot. KWP w Bydgoszczy
REKLAMA

„W Szubinie balon z ludźmi spadł na dom”, takiej treści zgłoszenie wpłynęło w sobotę na stanowisko kierowania nakielskiej komendy.

W sobotę (9.09) około godz. 17.00, policjanci w Nakle powiadomieni zostali, że na budynek mieszkalny w Szubinie spadł balon. Szybko okazało się, że to nie żart i faktycznie w przydomowym ogródku na posesji przy ul. Prusa wylądował balon z dwoma mężczyznami na pokładzie

Policjanci szybko ustalili, że 54-letni Polak i 53-letni Australijczyk brali udział w międzynarodowych zawodach i dzień wcześniej wystartowali ze Szwajcarii. Ich celem był Białystok. Będąc nad Szubinem postanowili wylądować. Pierwsza próba lądowania nie powiodła się, podczas drugiej próby, balon został przyciśnięty turbulencją i opadając zahaczył o dach budynku, a następnie spadł w przydomowym ogródku, nieopodal miejsca, gdzie załoga zdecydowała się wylądować.

- Na szczęście mężczyźni lecący balonem na skutek upadku nie doznali żadnych obrażeń ciała. Okoliczności tego nietypowego zdarzenia są wyjaśniane przez szubińskich policjantów - poinformowała mł. asp. Justyna Andrzejewska z KPP w Nakle nad Notecią.

(i)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%