Zamknij

36-letnia matka wyrzuciła swoje dziecko na pole. Dziewczynka zamarzła

13:55, 08.02.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

Matka wyrzuciła swoje miesięczne dziecko na pole. Dziewczynki  nie udało się lekarzom uratować. 36-letnia kobieta odpowie za zabójstwo.

We wtorek (6.02.2018 r.) około godz. 5:15 policja została zaalarmowana o tym, że w jednej z miejscowości w gm. Piotrków Kujawski znaleziono na polu nieprzytomną z wychłodzenia miesięczną dziewczynkę. Dziewczynka została przewieziona do szpitala, gdzie pomimo wysiłku lekarzy po kilku godzinach zmarła.

Podejrzaną o to nieludzkie porzucenie została 36-letnia matka dziecka. Kobieta w chwili zatrzymania była trzeźwa, trafiła do policyjnego aresztu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili i przesłuchali świadków oraz zgromadzili  wszelkie materiały,  w celu wyjaśnienia tej tragedii. Kobieta usłyszała wczoraj w prokuraturze w Radziejowie zarzut zabójstwa.

- Dziś 08.02.2018 r.) radziejowscy policjanci doprowadzili podejrzaną  do sądu. Tam zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu kobiety na 3 miesiące. 36-latce grozi kara od 8 lat pozbawienia wolności do dożywocia włącznie - poinformował asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP w Radziejowie.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Beonard LorowskiBeonard Lorowski

1 3

Matka Polka? Dowiedziała się pewno, że 500 plus przysługuje dopiero od drugiego dziecka. 15:56, 08.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone