Zamknij

Dzielnicowy ze Żnina ugodzony nożem. W szpitalu odwiedził go zastępca komendanta głównego policji

16:49, 11.05.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

Dzielnicowy ze Żnina został  podczas interwencji ugodzony nożem. Rannego policjanta odwiedził w szpitalu zastępca komendanta głównego policji.

Dzisiaj (11 maja) około godziny 5.30 dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Żninie zostali zaalarmowani wezwaniem o pomoc w związku z włamaniem w Gąsawie. Będąc już na posesji zgłaszającego usłyszeli krzyki kobiety dochodzące z mieszkania. Ponieważ drzwi były zabarykadowane, policjanci zdecydowali się na siłowe wejście do pomieszczenia. W budynku znajdował się 36-letni mężczyzna, który jednego z interweniujących funkcjonariuszy ugodził nożem. Napastnik został obezwładniony przez drugiego policjanta. - Ranny funkcjonariusz został przewieziony do Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Jego stan jest stabilny - poinformowała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

Rannego policjanta odwiedzili po południu w Pałuckim Centrum Zdrowia w Żninie zastępca komendanta głównego policji nadinsp. Jan Lach wraz z komendantem wojewódzkim policji w Bydgoszczy insp. Pawłem Spychałą.

Stan zdrowia policjanta jest stabilny. Komendanci rozmawiali z lekarzami, dziękując im za fachową opiekę. Krótko rozmawiali też z rannym policjantem.

Fot. KWP w Bydgoszczy

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone