Zamknij

Coraz więcej wypadków utonięć w jeziorach

13:57, 01.06.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj (31 maja) w gminie Obrowo utonął w jeziorze mieszkaniec Torunia. Natomiast nad Zalewem Koronowskim w powiecie bydgoskim wyciągnięto 28-latka, który zniknął pod taflą wody. Teraz walczy w szpitalu o życie.

Wczoraj (31 maja) na terenie województwa kujawskiego-pomorskiego doszło do dwóch niebezpiecznych wypadków podczas kąpieli. Niestety, jeden z nich zakończył się tragicznie.

W powiecie toruńskim około godziny 16:00 utonął 27-latek w jeziorze w Osieku nad Wisłą. Mężczyzna przebywał nad jeziorem wraz ze swoimi znajomymi i spożywał alkohol. Korzystając z upalnej pogody poszedł ochłodzić się do wody. W pewnym momencie znajomi stracili go z oczu. Po chwili jeden ze świadków zauważył ciało unoszące się w wodzie. Pomimo akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł.

Do drugiego zdarzenia doszło nad Zalewem Koronowskim w powiecie bydgoskim. Tam 28-latek w trakcie kąpieli zniknął pod taflą wody. Mężczyzna po chwili został wyciągnięty z wody przez jednego z plażowiczów. 28-latek nie dawał oznak życia. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Podczas prowadzonej reanimacji przywrócono mu czynności życiowe. Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że wcześniej spożywał alkohol i nie potrafił dobrze pływać.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone