Zamknij
REKLAMA

Tragedia podczas wędkowania w Wiśle. 57-letni mężczyzna nie żyje

11:00, 11.12.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Autor: Pit1233 /z:Wikipedia/

Gdy łódź z dwoma wędkarzami na Wiśle przewróciła się, jednemu z nich udało się dopłynąć do brzegu. Drugiego nie udało się uratować...

W poniedziałek (10 grudnia) około godz. 11.00 do Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą jeden z mieszkańców przywiózł przemoczonego i wychłodzonego 28-latka, którego znalazł na brzegu Wisły.  Mieszkaniec powiatu włocławskiego poinformował mundurowych, że łowił ryby ze znajomym w okolicy Dobiegniewa, po włocławskiej stronie Wisły. Gdy łódź wywróciły fale oboje znaleźli się w lodowatej wodzie. Po wynurzeniu się mężczyzna zobaczył jak znajomego, który trzymał się łodzi znosi silny prąd. Z trudem udało mu się dotrzeć do brzegu, gdzie zauważył go mieszkaniec Dobrzynia nad Wisłą.

Policjanci natychmiast zawiadomili strażaków i policjantów z Włocławka, którzy dysponują łodziami o zaistniałej sytuacji. Rozpoczęła się akcja poszukiwawczo-ratownicza, w której czas był decydujący ze względu na temperaturę wody i silny prąd rzeki.

- Udało się odnaleźć i wyciągnąć z wody 57-letniego mieszkańca Włocławka. Mundurowi mimo trudnych warunków (wysoka fala i wiatr) od razu podjęli czynności resuscytacyjne. Służby medyczne czekające na brzegu natychmiast zabrały mężczyznę do szpitala – niestety nie udało się go uratować - poinformowała podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone