Zamknij
REKLAMA

9-latka ochroniła 4-letniego brata przed atakiem psów. Pogryziona trafiła do szpitala

14:07, 18.12.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustarcyjne. Autor: Ph??ng Huy /z:Wikipedia/

9-latka własnym ciałem zasłoniła swojego 4-letniego brata, gdy zaatakowały ostre psy. Sama została dotkliwie pogryziona.

Nic nie zwiastowało dramatu kiedy wraz z pierwszym śniegiem kilkoro dzieci w jednej z miejscowości pod Lipnem wyszło przed dom, by pozjeżdżać na sankach. W zagrodzie obok, nastoletnia córka właścicieli wypuściła z kojca na ogrodzoną posesję bernardyna i owczarka niemieckiego. Tymczasem furtka do posesji była otwarta i agresywne psy wydostały się na zewnątrz i zaatakowały bawiące się dzieci.

Sytuacja stała się krytyczna, gdy okazało się, że będący na miejscu dorośli nie są w stanie zapobiec agresji. Mimo nieustannego ataku psów udało się jednak wziąć dzieci na ręce i uciec do domu.

- 9-letnia dziewczynka zasłoniła własnym ciałem swojego braciszka i uchroniła go przed pokąsaniem. Sama doznała ciężkich obrażeń. Dochodzenie w tej sprawie prowadzone jest pod kątem art. 160 kodeksu karnego, czyli narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Oba psy były szczepione - relacjonuje podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

dffdfdffdf

1 1

jakby pogryzły moje dziecko zaje..... bym je 15:28, 20.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone