Zamknij
REKLAMA

Policjanci szybko schwytali młodocianego bandytę po dokonanym rozboju

12:13, 03.01.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Zaledwie 17-letni młodzieniec dokonał rozboju w Piechcinie. Po napadzie cieszył się z łupu przez dwie godziny.

W Nowy Rok w Piechcinie około godz. 17.30 doszło do rozboju. Jedną z mieszkanek Piechcina sterroryzował młodociany rozbójnik. Do jej mieszkania dostał się, podając się za znajomego syna. 17-letni napastnik użył przemocy wobec kobiety, a następnie ukradł kilkaset złotych, po czym uciekł.  

Dyżurny po otrzymaniu informacji o rozboju natychmiast skierował tam funkcjonariuszy. Barcińscy mundurowi na podstawie zeznań świadków szybko ustalili personalia sprawcy.  Niecałe dwie godziny od napadu, 17-letni mieszkaniec gminy Barcin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych pieniędzy.

Wczoraj (2 stycznia) mężczyzna usłyszał zarzut rozboju. Dzisiaj (3 stycznia) został przesłuchany przez prokuratora. - Funkcjonariusze doprowadzą podejrzanego do sądu, gdzie oskarżyciel publiczny będzie wnioskował o tymczasowe aresztowanie.  Przestępstwo rozboju jest zagrożone karą do 12 lat pozbawienia wolności - poinformowała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone