Zamknij

Karambol na A1 za Nowym Ciechocinkiem. Zderzyło się 7 aut osobowych i 3 ciężarówki

14:19, 25.01.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Daniel Wiśniewski

Na autostradzie między Nowym Ciechocinkiem a Włocławkiem (nitka w kierunku Łodzi) w piątek po godz. 9 doszło do karambolu. Nie żyje mężczyzna, trzy osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala. 

Do wypadku doszło na 183 km autostrady w kierunku Łodzi. Początkowo służby informowały, że w karambolu brało udział kilkanaście pojazdów.

Autostrada jest nieprzejezdna na odcinku od Ciechocinka do Brzezia od ponad dwóch godzin. Jak informuje rzecznik włocławskiej straży pożarnej, st. kpt. Marcin Jaworski, w niedługim czasie ruch powinien zostać przywrócony. 

- W karambolu brało udział 7 samochodów osobowych i 3 ciężarówki. W wyniku wypadku śmierć poniósł mężczyzna, trzy osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala. Jedną osobę musieliśmy wydobywać z uszkodzonego pojazdu przy pomocy specjalistycznych narzędzi - mówi st. kpt. Marcin Jaworski. 

AKTUALIZACJA:

Podwłocławski odcinek autostrady A1 był przez kilka godzin zablokowany z powodu karambolu. Niestety, śmierć na miejscu poniósł 38-letni pasażer skody, która uderzyła w tył ciężarówki.

- Karambol rozpoczął się, kiedy kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery i wpadł do rowu. Po tym zdarzeniu inne auta zaczęły hamować, niestety, nie wszyscy kierowcy zdołali bezpiecznie zatrzymać swoje pojazdy. Jednym z tych aut była skoda kierowana przez 33-latkę, która uderzyła w tył jadącej przed nią ciężarówki. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 38-letni pasażer. Kierująca i 6-letnie dziecko, które również jechało autem, przetransportowani zostali do szpitala - poinformowała nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy KMP we Włocławku.

/Źródło: www.ddwloclawek.pl, KWP w Bydgoszczy/

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

pepepepe

0 1

a gdzie byly sluzby drogowe? 09:36, 26.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone