Zamknij

Cysterna wpadła do rowu. Poszukiwany kierowcy astry, który przyczynił się do wypadku (video)

16:30, 12.03.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Ciężarówka z cysterną wpadła do rowu pod Radziejowem. Moment wypadku sfilmowała z oddali kamera monitoringu. Teraz policjanci szukają kierowcy opla, który najprawdopodobniej, wymusił wypadek.

Radziejowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, w którym doszło do wywrócenia się cysterny z paliwem. Funkcjonariusze dotarli do monitoringu, na którym zarejestrowany jest pojazd oraz kierowca, który przyczynił się do tego zdarzenia. Wszystkich świadków prosimy o kontakt.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do jakiego doszło w minioną sobotę, 9 marca, około godz. 9:45 w  Samszycach (gm. Osięciny). Z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 62 wyjechało osobowe auto, prawdopodobnie opel astra II, którego kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce z cysterną. Kierowca ciężarówki, aby uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze, a następnie do rowu, gdzie pojazd z cysterną przewrócił się na bok.

Policjanci dotarli do zapisu monitoringu, na którym zarejestrowane jest to zdarzenie. Wszystkie osoby, które rozpoznają pojazd lub osobę, lub były świadkami zdarzenia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z  Komendą Powiatową Policji w Radziejowie, ul. Kościuszki 31, pod nr. tel. 542318400; 542318458.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone