Zamknij
REKLAMA

Pożar w kamienicy w Wąbrzeźnie. Policjanci uratowali mieszkańców

16:24, 01.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

W sobotę po południu wybuchł groźny pożar w Wąbrzeźnie. Policjanci "patrolówki", którzy bez namysłu wbiegli do płonącego budynku i rozpoczęli ewakuację mieszkańców.

Pożar wybuchł w sobotę (30 marca) tuż po godz. 17:30 w kamienicy przy ul. Żołnierza Polskiego. Ogień pojawił się w jednym z mieszkań na pierwszym piętrze. Pierwsi na miejscu byli policjanci.. Sierż. Łukasz Weiher i post. Przemysław Stachulak, słysząc krzyki, natychmiast wbiegli do środka i ewakuowali jedną z rodzin, wynosząc z płomieni dziecko. Po chwili na miejscu pojawiły się jednostki straży pożarnej, które przystąpiły do gaszenia kamienicy.

- Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, sześciu osobom, w tym jednemu z policjantów udzielono pomocy medycznej z uwagi na silne zadymienie. Strażacy oraz biegły z zakresu pożarnictwa jako wstępną przyczynę pożaru wskazali zwarcie instalacji elektrycznej. Ostateczne okoliczności wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie - poinformował oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wąbrzeźnie sierż. szt. Krzysztof Świerczyński.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone