Zamknij
REKLAMA

Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Mogilna

18:44, 09.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

"Obiecuję, że będziemy nadal czynili wszystko, żeby polska rodzina była coraz zamożniejsza" – mówił prezydent RP Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Mogilna.

Prezydent RP Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Mogilna mówił, że dzisiaj Polska jest nie tylko kulturowo i tradycyjnie, lecz także i politycznie, częścią „wielkiego Zachodu Europy”. – Bardzo chciałbym, abyśmy stali się także częścią tego bogatego Zachodu Europy pod względem poziomu życia – akcentował i dodał, że wraz z innymi organami władz centralnych stara się, by tak było.

Obiecuję, że nie zaniechamy tych starań, że będziemy nadal czynili wszystko, żeby polska rodzina była coraz zamożniejsza i żeby żyło się jej coraz lepiej; żeby młodzi ludzie nie mówili, że tu nie ma pracy, że tu jest zła płaca, i że w związku z tym te okoliczności razem zebrane wyganiają ich gdzieś na zachód Europy – mówił Andrzej Duda.

Prezydent RP jest przekonany, że w krótkim czasie uda się „wyprowadzić Polskę na poziom średniej europejskiej”. – Ogromnie mi na tym zależy – zapewnił. – Życzę Państwu, aby to moje marzenie o zamożnej polskiej rodzinie spełniło się nam wszystkim na chwałę Rzeczypospolitej i na nasz pożytek – powiedział na zakończenie spotkania z mieszkańcami Mogilna.

W czasie wizyty w Mogilnie Andrzej Duda odwiedził też klasztor braci mniejszych kapucynów.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

KlawiszKlawisz

18 2

Pozdrowienia z więzienia ! Cela na dupe czeka... 08:36, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StenSten

15 1

Prezydent na miarę Mogilna. 08:38, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StenSten

2 1

Hetzig, nie rób dywersji propagandowej. Nie podszywaj się pod mój nick.
A swoją drogą w Mogilnie również mieszkają obywatele RP. Procentowo jest ich znacznie więcej niż w Marburgu. 10:05, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone