Zamknij

Dramatyczne sceny na A1 za Ciechocinkiem. Kilkudziesięciu rannych, strażacy z całego regionu

14:11, 25.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Wywrócony autokar, zniszczone auto osobowe, rannych kilkudziesięciu licealistów i służby ratunkowe z całego regionu - takie sceny rozegrały się dziś (25.04) w okolicach MOP-u Kałęczynek na autostradzie A1 między Ciechocinkiem a Włocławkiem.

Na szczęście były to tylko ćwiczenia sprawdzające założenia planu działań ratowniczych dla autostrady A1.

Organizatorem ćwiczeń była Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Rolę poszkodowanych odegrali uczniowie Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku, a z pomocą ruszyli im strażacy z Aleksandrowa Kujawskiego, Lipna, Torunia, Włocławka i Żnina.

W związku z ćwiczeniami, na autostradzie w kierunku Łodzi, pomiędzy węzłem Ciechocinek a węzłem Włocławek Północ przez kilka godzin były utrudnienia. Natomiast jezdnia autostrady A1 w kierunku Gdańska pomiędzy węzłami Włocławek Północ – Ciechocinek była nieprzejezdna do godz. 15. Wyznaczono objazdy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone