Zamknij

Trzech młodych rozrabiaków narobiło dużo szkód w centrum Grudziądza

12:34, 08.07.2019 | i
Skomentuj
Zrzut z filmu policji
REKLAMA

Policjanci z Grudziądza zatrzymali w nocy trzech młodych chuliganów, którzy siali spustoszenie i niszczyli rośliny rosnące na jednej z ulic w centrum miasta. Wandale zostali sfilmowani przez kamerę miejskiego monitoringu.

Operator grudziądzkiego monitoringu natychmiast zaalarmował policjantów, gdy w ekranie monitoringu dostrzegł chuliganów, którzy w nocy kopali w drzwi toalety miejskiej.

Trzech młodych rozrabiaków chwilę później na alei 23 Stycznia zdewastowało i zniszczyło rośliny w pobliżu przystanku autobusowego i wejścia do jednego z lokali gastronomicznych. Bezmyślni młodzieńcy nie wiedzieli, że cały czas są obserwowani przez „oko kamery”. Chuligański spacer po mieście przerwali policjanci, którzy zatrzymali dwóch spośród trzech wandali. Jednym z chuliganów okazał się 14-latek, którego policjanci przewieźli do miejsca zamieszkania i przekazali mamie pod opiekę.. Starszy - 19-letni, po wylegitymowaniu, został zwolniony. Mundurowi mają już też pierwsze informacje na temat trzeciego sprawcy, który na widok policyjnego radiowozu uciekł.

- Mundurowi skierują teraz wnioski do sądu o ukaranie chuliganów za popełnione wykroczenia. Zachowanie 14-latka rozpatrzy wydział rodzinny i nieletnich. Na razie policjanci zbierają materiał dowodowy, lista zarzutów może być spora - informuje asp. sztab. Jacek Jeleniewski z grudziądzkiej komendy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz