Zamknij

Znalazła na ulicy telefon i dzięki temu ocaliła życie...

20:55, 04.11.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Niesamowita, pełna przypadków historia. 74-letnia kobieta znalazła na ulicy telefon i to ocaliło jej życie...

Mieszkanka gminy Wielgie koło Włocławka znalazła w środę (30 października) na ulicy telefon. Było już późno, urzędy były zamknięte, więc postanowiła zabrać go do domu i odnieść następnego dnia. Ta decyzja ocaliła jej  życie.

Tego samego dnia mieszkanka Zadusznik zgłosiła policjantom utratę telefonu. Kobieta pamiętała, że płaciła nim w sklepie i aptece, a potem nie była w stanie przypomnieć sobie, co się z nim stało. Jej syn, przy wykorzystaniu internetowej aplikacji lokalizacyjnej, ustalił miejsce, gdzie telefon mógł się znajdować.

Wtedy matka z synem powiadomili o odkryciu policjantów i razem z nimi udali się do domu, w którym zlokalizowany został telefon. Funkcjonariusze ustalili, że pod tym adresem zamieszkuje samotnie starsza kobieta. Mimo wielokrotnego pukania nikt nie otwierał drzwi. Nie było też żadnych oznak, że ktoś jest w środku. Wtedy tropiący zgubę zadzwonili na numer zagubionego telefonu i... jego dźwięk słychać było ze środka domu.

Policjanci skontaktowali się z córką mieszkającej tam kobiety. Ustalono, że 74-latka nie otwiera obcym. Wtedy na miejsce sprowadzono rodzinę kobiety. Drzwi, pomimo nawoływań i pukania, nadal pozostawały zamknięte. Wówczas funkcjonariusze zdecydowali o wejściu do domu siłą. Wezwani zostali  strażacy, którzy otworzyli dom.

Wtedy okazało się, że szybkie wyważenie drzwi domu było właściwą decyzją. Kobietę, która znalazła telefon na ulicy, odnaleziono w łazience. Wymagała natychmiastowej pomocy lekarskiej. Wezwana załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala.

Finał tej historii jest taki, że właścicielka zgubionego telefonu cieszy się podwójnie: z jego odzyskania, a także że jej telefon przyczynił się do uratowania życia nieznanej kobiecie.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone