Zamknij

Para pieszych omal nie zginęła "na pasach"

16:13, 17.02.2020 | W.N
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Na skrzyżowaniu ulic Focha i Al. 23 Stycznia w Grudziądzu doszło do groźnej sytuacji dla pieszych, których omal nie potrącił pędzący samochód. Obserwował to świadek zdarzenia, który spisał numery rejestracyjne auta pirata drogowego i powiadomił policję...

W minioną sobotę (15 lutego) ok. godz. 21:20 na skrzyżowaniu ul. Focha i Al. 23 Stycznia w Grudziądzu samochód jadący lewym pasem dojechał do przejścia dla pieszych i zatrzymał się. Umożliwił dwójce grudziądzan swobodne przejście na drugą stronę ulicy. Wtedy omal nie doszło do nieszczęścia. Kiedy para przechodziła przez jezdnię, środkowym pasem jezdni, tuż przed nimi przejechał inny samochód, nie ustępując im pierwszeństwa.

Świadek zdarzenia zapisał numery rejestracyjne oraz markę samochodu drogowego pirata i o wszystkim powiadomił policję. Mundurowi sprawdzili zapis z kamer monitoringu miejskiego, który jednoznacznie potwierdził, że omal nie doszło do tragedii na przejściu dla pieszych. Policjanci bardzo szybko ustalili kierowcę i pojechali do niego. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Grudziądza, który w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na niego mandaty karne o łącznej wartości 1000 zł.

(W.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone