Zamknij

Niewybuch znaleziony w centrum Brodnicy przy brzegu Drwęcy

15:55, 25.05.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Niewybuch, najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej, znalazł spacerowicz w centrum Brodnicy, przy brzegu Drwęcy.

W miniony weekend policjanci  w Brodnicy zostali zaalarmowani przez spacerowicza, która znalazł  granat przy ul. Tylnej, przy brzegu Drwęcy, w samym centrum Brodnicy. Przybyli na miejsce znaleziska policjanci zabezpieczyli okolicę do czasu przyjazdu saperów. Zajęli się nim żołnierze z jednostki w Chełmnie.

Policjanci przestrzegają, że nawet skorodowane i nadwyrężone czasem pociski z czasów wojny mogą być niebezpieczne i w przypadku ich znalezienia należy zachować ostrożność, nie dotykać i zawiadomić policję.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz