Zamknij

29-letni desperat omal nie skoczył z wiaduktu pod nadjeżdżający pociąg. Policjanci zdążyli na czas

13:25, 12.06.2020 | i
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki szybkiej reakcji policjanci z Koronowa uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na życie, skacząc z mostu pod nadjeżdżający pociąg. Podjęte, w ostatniej chwili, przez patrol czynności pozwoliły uratować mu życie. 29-latek trafił do szpitala.

W czwartek (11 czerwca) około godz. 13:30 powiadomieni o próbie samobójczej ruszyli z komisariatu w Koronowie na ratunek. Udali się w rejon wiaduktu kolejowego w Wudzynie, bo stamtąd nadeszła dramatyczna wiadomość.

Mundurowi, dojeżdżając do wskazanego miejsca, zauważyli mężczyznę stojącego za barierką wiaduktu. Miał on założony na szyi sznur, którego drugi koniec przywiązany był do barierki. Policjanci błyskawicznie weszli na wiadukt i niezwlekając ani chwili,  chwycili mężczyznę, który chciał skoczyć z wiaduktu prosto pod nadjeżdżający w tym momencie pociąg.

- 29-letni desperat został przez policjantów wciągnięty na wiadukt. Wezwani na miejsce ratownicy z  karetki pogotowia, zabrali młodego mężczyznę do szpitala - poinformowała -  podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz