Zamknij

Stracił prawo jazdy 6 dni po odbiorze. 18-latek wjechał w płot

09:43, 24.06.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 18-letniego kierowcy, który kręcił na ulicach Rypina  tzw. „bączki” aż zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

We wtorek  (23 czerwca) ok. godziny 13 policjanci rypińskiej drogówki wezwani zostali do kolizji, w rezultacie której samochód BMW staranował ogrodzenie jednej z działek i wjechał do prywatnej posesji.

Jak ustalili funkcjonariusze, 18-letni mieszkaniec z powiatu rypińskiego,  kierując pojazdem marki BMW wjechał na plac przy stacji PKS i tam sprawdzał swoje rajdowe umiejętności. Celowo wprowadził pojazd w poślizg, po czym stracił nad nim panowanie, przejechał przez chodnik i wjechał w ogrodzenie posesji. W dodatku w pojeździe przewoził pasażera. Na szczęście ani on, ani przewożona osoba nie ucierpiała.

- Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, które odebrał zaledwie 6 dni temu. Teraz 18-latek musi liczyć się z konsekwencjami swojej jazdy. Policjanci skierują wniosek do sądu o ukaranie świeżo upieczonego kierowcy -  informuje st. asp. Dorota Rupińska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rypinie.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SzkotSzkot

0 0

Kto daje swierzo upieczonemu kierowcy auto z taką mocną pod maską, widać rodzice chcą szybko pozbyć się syna 11:02, 24.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

997997

0 0

to nie kwestia nadmiaru mocy, a tylnego napędu 23:14, 05.07.2020