Zamknij

Stracił prawo jazdy 6 dni po odbiorze. 18-latek wjechał w płot

09:43, 24.06.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 18-letniego kierowcy, który kręcił na ulicach Rypina  tzw. „bączki” aż zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

We wtorek  (23 czerwca) ok. godziny 13 policjanci rypińskiej drogówki wezwani zostali do kolizji, w rezultacie której samochód BMW staranował ogrodzenie jednej z działek i wjechał do prywatnej posesji.

Jak ustalili funkcjonariusze, 18-letni mieszkaniec z powiatu rypińskiego,  kierując pojazdem marki BMW wjechał na plac przy stacji PKS i tam sprawdzał swoje rajdowe umiejętności. Celowo wprowadził pojazd w poślizg, po czym stracił nad nim panowanie, przejechał przez chodnik i wjechał w ogrodzenie posesji. W dodatku w pojeździe przewoził pasażera. Na szczęście ani on, ani przewożona osoba nie ucierpiała.

- Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, które odebrał zaledwie 6 dni temu. Teraz 18-latek musi liczyć się z konsekwencjami swojej jazdy. Policjanci skierują wniosek do sądu o ukaranie świeżo upieczonego kierowcy -  informuje st. asp. Dorota Rupińska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rypinie.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

SzkotSzkot

0 0

Kto daje swierzo upieczonemu kierowcy auto z taką mocną pod maską, widać rodzice chcą szybko pozbyć się syna 11:02, 24.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

997997

0 0

to nie kwestia nadmiaru mocy, a tylnego napędu 23:14, 05.07.2020