Zamknij

Wojsko pomaga w transporcie zakażonych ze szpitala w Grudziądzu do izolatorium w Ciechocinku

11:20, 08.10.2020 | i
Skomentuj Nadesłane
REKLAMA
Wojsko pomaga w ustabilizowaniu sytuacji w wielospecjalistycznym szpitalu w Grudziądzu, specjalizującym się w leczeniu COVID-19, w którym  wstrzymano do odwołania przyjęcia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i innych oddziałów po wykryciu 72 zakażeń koronawirusem wśród personelu szpitalnego.
 
Dzisiaj przed południem autokar, na którego pokładzie znajduje się 32 chorych z pozytywnym wynikiem testu na Covid-19, wyruszył ze szpitala w Grudziądzu w stronę izolatorium w Ciechocinku. W ewakuacji oraz transporcie  pacjentów pomagali żołnierze 8. Kujawsko–Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.
 
- Na miejscu wojsko wspierać będzie rozlokowanie chorych, a w późniejszym etapie żołnierze zajmą się wsparciem logistycznym i funkcjonowaniem ośrodka w Ciechocinku  - informuje szer. Paulina Ozdowska, rzecznik Prasowy 8 Kujawsko - Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.
 
Zdjęcia: Nadesłane
(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

To ten szpitalTo ten szpital

2 1

który wg. propozycji projektu obywatelskiego popartego ponad 160 tys. podpisów, mógł być na wydziale lekarskim w Toruniu wraz z ich szpitalem wojewódzkim a nasze szpitale mogły być na Uniwersytecie Medycznym na bazie perfidnie zawłaszczonej w 2004 roku naszej AMB? Ale cóż "spec" od medycyny resortowy rektor III RP tow. A. Tretyn wraz ze swoją doradczynią kłamczuchą Iwoną Michałek podpowiedzieli zabiedzonemu J. Gowinowi inne rozwiązania? W dodatku ta "wszechstronna" posłanka Manipuluje faktami ,że trzeba się konsolidować a nie tworzyć nowe jednostki? Czy ona cierpi już na amnezję, czy celowo kłamie bredząc ,że AMB niby nie było? 14:24, 08.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

1 0

Cos strasznego. Bardzo współczuję chorym. Życzę dużo zdrowia. Wielu medyków walczy o zdrowie i zycie pacjentów. Niestety są tez tacy, którzy przyjmując w prywatnej klinice, nie przestrzegaja aseptyki i tym samym dostarczaja nowych pacjentów do szpitali. Liczy sie tylko kasa. Ma jej dużo ale jest bardzo nieszczęśliwa i samotną kobietą (ma też rodzinę). Jest niedobrym człowiekiem. 17:19, 08.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DzielnicowyDzielnicowy

0 2

Polecam film "Marsjanie atakują" . Tam to dopiero noszą kombinezony. 19:23, 08.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz