Zamknij

Kontrole w siłowniach, hotelach i sklepach w powiecie radziejowskim

13:25, 04.01.2021 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Od 28 grudnia na terenie całego kraju obowiązuje Narodowa Kwarantanna. Nowe przepisy stanu epidemii oznaczają dodatkowe obostrzenia, które obowiązują w galeriach handlowych, działalności hotelarskiej, sportowej i rekreacyjnej. Radziejowscy policjanci i inne służby sprawdzają jak są przestrzegane.

Na terenie powiatu radziejowskiego trwają działania policji i innych służb, mające na celu egzekwowanie przepisów dotyczących Narodowej Kwarantanny. Policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu sprawdzali siłownie, obiekty sportowe, sklepy oraz hotele i gospodarstwa agroturystyczne, pod kątem przestrzegania przepisów sanitarnych.

- Policjanci przypominają, że osoby nieprzestrzegające obostrzeń mogą zostać ukarane mandatem karnym - przestrzega asp. szt. Marcin Krasucki z  komendy policji w Radziejowie.

Zdjęcia: Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MaxMax

3 0

Śmiech pusty bierze na te zdjęcia.... W środę - dzień targowy - setki ludzi z maseczkami tylko na brodzie lub bez a policjanci schowani w Broniewie na zakręcie na prędkość łapią jedno auto na godzinę.
Film można nakręcić o tej miejscowości, jako przykład łamania obostrzeń w każdej dziedzinie. 15:10, 04.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz