Zamknij

Ekstremalna próba przepłynięcia z przerębla do przerębla nie powiodła się. 45-latek utonął

09:48, 18.01.2021 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA
Rypińscy kryminalni pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, który utonął podczas „morsowania” i nurkowania na Jeziorze Urszulewskim w gminie Skrwilno.
 
W niedzielę (17.01.2021) rano na Jeziorze Urszulewskim w gminie Skrwilno podczas zimowej kąpieli jeden z uczestników  utonął. Na miejscu tragicznego wypadku prowadzone były czynności poszukiwawcze przez służby ratownicze. Po około 2 godzinach wyłowiono ciało zaginionego mężczyzny. Był nim 45-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu rypińskiego. Niestety, prowadzona na miejscu akcja reanimacyjna nie przyniosła rezultatu. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. 
 
- Jak ustalili policjanci mężczyzna podczas morsowania postanowił przepłynąć pod taflą lodu pomiędzy dwoma przeręblami. Niestety po zanurkowaniu w wodzie,  nie zdołał już z niej wypłynąć. Teraz śledczy pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać, jakie były dokładne przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny - poinformowała asp. sztab. Dorota Rupińska z rypińskiej komendy policji.
(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MaxMax

5 0

Selekcja naturalna 15:24, 18.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

skawskaw

3 4

Zgadzam się z tą "selekcją naturalną". Nie rozumiem po co tyle wysiłku policji, prokuratorów w tak oczywistej sprawie. Wystarczy krótki protokół i po "śledztwie". Dodam, że nie miałbym nic przeciwko, aby kosztami całej akcji obciążona była rodzina tego bezmyślnego denata. Byłaby to dobra nauczka na przyszłość dla wszystkich "ekstremistów" typu alpiniści, grotołazi, paralotniarze itp. 19:14, 18.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BankoBanko

2 1

Tu trochę przesadzasz. 1. Skąd śledczy mają wiedzieć czy ktoś mu nie pomógł? Może go ktoś wrzucił do przerębla? Może miał go asekurować? Skąd mają wiedzieć, że był na tyle głu..., aby nurkować pod lodem?2. Obciążenie rodziny... Brawo! A jak ktoś nie ma rodziny? Albo jedyna rodzina to 8 letnie dziecko lub 70 letni staruszkowie? A jak nie utrzymywał kontaktów z rodziną? 20:39, 20.01.2021


REKLAMA
0%