Zamknij

Wózkiem inwalidzkim po S5? Policjanci powstrzymali jazdę 38-letniej kobiety

11:25, 01.03.2021 | i
Skomentuj Screen z filmu policji
REKLAMA

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze ekspresowej S5. Policjanci ogniwa ruchu drogowego powstrzymali pod Żninem jazdę kobiety elektrycznym wózkiem inwalidzkim.

W czwartek (25.02.21) około godziny 14.30 policjanci żnińskiej komendy zostali powiadomieni o kobiecie jadącej elektrycznym wózkiem  inwalidzkim po drodze ekspresowej S5 na wysokości Żnina.

Niezwłocznie na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze żnińskiej drogówki. Policjanci w bezpieczny sposób pomogli kobiecie opuścić drogę szybkiego ruchu. Dzięki błyskawicznym działaniom policjantów nie doszło do tragedii, a 38-letnia mieszkanka gminy Rogowo bezpiecznie wróciła do domu.

- Zgodnie z przepisami osoba korzystająca z wózka inwalidzkiego jest traktowana jak pieszy, a tym samym jest niedopuszczalne poruszanie się po drodze ekspresowej - informuje sierż. szt. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk z KPP w Żninie.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ryton,ryton,

1 3

bez sensu. Co innego pieszy, a co innego niepełnosprawna kobieta niestwarzająca zagrożenia i nieutrudniająca, zupełnie, ruchu. Cóż, pies jest pies. Policjanci lepiej nauczyliby się strzelać do przestępców, którzy ostatnio robią z nich pośmiewisko. 12:10, 01.03.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Nie żartuj.Nie żartuj.

3 0

Brednie piszesz. Nie masz pojęcia jakie to stwarza zagrożenie, szczególnie dla tej kobiety. Widać, że z wyobraźnią i doświadczeniem życiowym to u Ciebie bardzo marnie. Dobrze, że kobieta została szybko usunięta z tej drogi. 12:48, 01.03.2021


0%