Zamknij
REKLAMA

Bydgoscy policjanci zlikwidowali w Toruniu agencję towarzyską

11:49, 06.08.2021 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zlikwidowali agencję towarzyską w Toruniu, prowadzoną przez matkę i córkę.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy w ostatnim czasie zlikwidowali trzy agencje towarzyskie działające w Bydgoszczy i Włocławku. Tym razem likwidację przeprowadzili w Toruniu.

Bydgoscy policjanci ustalili, że dwie kobiety, matka z córką, od prawie 5 lat, w Toruniu, ale także m.in. w Kutnie i Wrześni, zorganizowały agencje towarzyskie. Do świadczenia usług seksualnych skłoniły kilka kobiet, organizowały transport, wynajmowały im apartamenty, pokoje w hotelu, czy też mieszkania. Od czerwca 2016 r. do końca lipca tego roku, z czerpania korzyści z prostytucji, kobiety mogły zarobić nie mniej niż 2 mln złotych. Obie kobiety, za pieniądze uzyskane z zorganizowanego nierządu kupiły kilka nieruchomości w Toruniu o wartości około miliona złotych. Kobietom pomagał partner młodszej z nich, który był kierowcą prostytutek.

59-latka i jej 30-letnia córka usłyszały zarzuty dotyczące czerpania korzyści z prostytucji oraz uczynienia sobie z tego stałego źródła dochodu, a także zarzut „prania brudnych pieniędzy”. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności. Współpracującemu z kobietami 33–letniemu mężczyźnie postawiono również zarzut czerpania korzyści z nierządu.

Podejrzane trafiły do sądu, który na wniosek prokuratora, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu obu kobiet na okres 3 miesięcy. Ich pomocnik objęty został policyjnym dozorem i będzie musiał stawiać się trzy razy w tygodniu na policyjny komisariat.

Do tej pory na poczet przyszłych kar zabezpieczono hyundaia ix 35 wartości 35 tys. złotych oraz gotówkę w kwocie ponad 180 tys. złotych w różnej walucie.

Zdjęcie: Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Leonard BorowskiLeonard Borowski

5 3

W czasach mniemanej "pandemii", cała Polska, Europa, a nawet świat, jest jak jeden wielki burdel. Zatem likwidacja "konkurencji" nie robi już wrażenia... 14:21, 06.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wkurzonywkurzony

2 4

likwiduja najstarszy zawod swiat a sami nie chca go otworzyc 16:29, 06.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SandraSandra

4 0

Takie obrotne kobiety zarabiały grubą kasę na potrzebujących seksu mężczyznach a same pewnie utrzymywały swoich alfonsów? 13:39, 08.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%