Zamknij
REKLAMA

Usiadł za kółkiem z 2,5 promilami alkoholu we krwi. Na szczęście, unieszkodliwił się sam

09:35, 01.09.2021 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

W Piotrkowie Kujawskim na ulicy Poznańskiej pijany kierowca nie zapanował nad samochodem, wjechał na chodnik, wpadł w dziurę i nie był w stanie jechać dalej...

Na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o pijanym kierowcy. Zgłaszający powiedział, że jedzie w Piotrkowie Kujawskim za fordem, którego kierujący dziwnie manewruje na drodze i prawdopodobnie jest pijany.

Pijacki rajd został na szczęście przerwany po tym, jak kierowca nie zapanował nad autem, wjechał na chodnik i stracił przyczepność po wpadnięciu w dziurę. Po chwili na miejsce dojechali policjanci, którzy zatrzymali kierowcę. Było widać, że 50-latek z woj. wielkopolskiego jest pijany. Wydmuchał ponad 2,5 promila. Na miejscu stracił prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu.

- Po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania oraz wysoka grzywna - informuje o grożących kierowcy konsekwencjach asp. szt. Marcin Krasucki z KPP Radziejowie.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%