Zamknij

Partia Gowina zaprezentowała kandydata na prezydenta Inowrocławia

13:01, 06.11.2017 | Mirosław Amonowicz
Skomentuj Źródło: Fanpage Marcina Wrońskiego na Facebooku
REKLAMA

Do wyborów samorządowych pozostał jeszcze rok, ale nowo powstała partia Jarosława Gowina "Porozumienie", zaprezentowała już swojego kandydata na prezydenta Inowrocławia. Nie jest zaskoczeniem, że będzie nim kojarzony z ugrupowaniem Gowina Marcin Wroński. 

O planach związanych z kandydaturą Marcina Wrońskiego poinformował szef regionalnych struktur partii Andrzej Walkowiak. W 2014 roku radny Nowego Inowrocławia w wyborach samorządowych minimalnie przegrał z Ryszardem Brejzą. 

- Tylko ja jestem gwarantem przeprowadzenia zmian i uzdrowienia nieciekawej sytuacji w mieście. Widać to po aferze fakturowej, która jest zapewne wierzchołkiem góry lodowej. Nasze miasto potrzebuje zmian w standardach rządzenia i zmiany filozofii sprawowania urzędu prezydenta Inowrocławia. Widzimy wszyscy, że obecna formuła się wyczerpała - komentuje Marcin Wroński.

Na razie nie wiadomo, czy inowrocławskie Prawo i Sprawiedliwość wystawi w wyborach samorządowych swojego kandydata, czy też zdecyduje się na poparcie Wrońskiego.

Wcześniej chęć kandydowania na stanowisko prezydenta Inowrocławia zadeklarował radny Janusz Radzikowski.

(Mirosław Amonowicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz