Zamknij

Z Land Roverów i Volkswagena niewiele zostało w dziupli samochodowej pod Złotnikami Kujawskimi

14:08, 02.09.2018 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Policjanci z Inowrocławia wyśledzili pod Złotnikami Kujawskimi dziuplę samochodową, a w niej trzy ukradzione w Wielkiej Brytanii samochody. 

Policjanci z wydziału kryminalnego inowrocławskiej policji dowiedzieli się o istnieniu dziupli samochodowej na terenie gminy Złotniki Kujawskie. W miniony czwartek (30 sierpnia) funkcjonariusze wkroczyli na teren prywatnej posesji i przeszukali ją. Na otwartym terenie ujawnili trzy rozebrane samochody: dwa pojazdy marki Land Rover i VW Touareg. Szybko okazało się, że kilkuletnie samochody wartości ponad sto tysięcy złotych „zniknęły” podczas tegorocznych wakacji w Wielkiej Brytanii. Zostali zatrzymani dwaj mężczyźni w wieku 28 i 31 lat, którzy przebywali na terenie posesji.

- To mieszkańcy powiatu inowrocławskiego. Zebrane dowody w sprawie pozwoliły na przedstawienie im zarzutów: ukrywania samochodów pochodzących z przestępstwa  i zlecenia ich rozbiórki - poinformowała asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

W piątek (31 sierpnia) kryminalni doprowadzili zatrzymanych do prokuratora, który zdecydował, że do czasu rozprawy podejrzani będą objęci policyjnym dozorem. Mężczyznom grozi kara do 5 lat więzienia.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz