Zamknij

Motorówka ugrzęzła na mieliźnie na Gople. Sternik dostał mandat

10:19, 06.05.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Podczas majówki na jeziorze Gopło ugrzęzła na mieliźnie łódź motorowa. Jej sternik ukarany został mandatem, bo zignorował zakaz pływania po rezerwacie.

W piątek (3 maja) policjanci z Komisariatu Policji w Kruszwicy około godz. 14.30 zostali poinformowanie przez WOPR-owców z Kruszwicy, że łódź motorowa z ludźmi osiadła na mieliźnie na Gople. Policyjni wodniacy w rejonie Ostrówka  odnaleźli łódź, a na niej 4 osoby, w tym dwoje nastoletnich chłopców.

Szybko wyjaśniło się, że 43-letni sternik nie zastosował się do znaków i wpłynął na teren rezerwatu. Wpłynięcie na mieliznę spowodowało uszkodzenie śruby napędowej i motorówka utraciła sterowność. - Służby odholowały łódź bezpiecznie do brzegu. Nikomu nic się nie stało. Mężczyzna, który kierował łodzią motorową został ukarany mandatem karnym w wysokości 200 zł - poinformowała asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone