Zamknij
REKLAMA

Kierująca alfą romeo była zachwycona interwencją policji!

12:26, 07.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Kierująca samochodem marki Alfa Romeo miała dużo szczęścia po tym, jak na A1 w powiecie świeckim zniszczeniu uległa opona w tylnej osi samochodu, co skończyło się przymusowym postojem w Warlubiu na poboczu autostrady. Na miejsce awarii podjechał patrol świeckiej komendy policji.

W sobotę, 6 kwietnia na A1 policjanci ruchu drogowego zauważyli, że na pasie awaryjnym w Warlubiu stoi alfa romeo z włączonymi światłami awaryjnymi. Policjanci podjechali do unieruchomionego samochodu i spostrzegli, że na tylnej osi osobówki całkowicie uszkodziła się opona. Policjanci od razu zaproponowali kierującej samochodem pomoc. Radiowóz z włączonymi światłami błyskowymi  zaparkowali za zdefektowanym autem,  by inni użytkownicy autostrady wiedzieli, że na poboczu przejazd jest zablokowany. Po czym natychmiast wzięli się za wymianę uszkodzonego koła. Gdy alfa romeo była zdolna do jazdy, funkcjonariusze zadbali o to, aby kierująca mogła bezpiecznie włączyć się do ruchu.

- Autostrada biegnąca przez powiat świecki jest trasą o dużym natężeniu ruchu ciężarówek i osobówek. Często dochodzi do różnego rodzaju awarii aut. W związku z tym patrole ruchu drogowego bardzo często pełnią tam służbę, podczas której czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących - wyjaśniła podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu, dodając, że podczas codziennych odpraw przed służbą, policjantom przypomina się zasadę, że „nie ma dwóch takich samych interwencji” i tak do sprawy podeszli policjanci ze świeckiej drogówki.

Zdjęcia: KMP Świecie

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

KierowcaKierowca

0 5

Wyjechała niesprawnym autem a autostadę? Jak stan pozostałego ogumienia? Wszystkim teraz wymieniają koła? Miała ważny dowód rejestracyjny? 00:02, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wymadrzasz sie. powiwymadrzasz sie. powi

0 2

jak wyzej.
11:36, 12.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone