Zamknij

TIR wpadł do rowu pod Świeciem i zablokował "5". Skończyło się na mandacie

13:57, 14.05.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Kilka godzin trwały utrudnienie na krajowej "5" pod Świeciem po tym, jak kierowca TIR-a wjechał do rowu.

W przydrożnym rowie zakończył podróż kierowca ciężarowego mana, który dzisiaj (14 maja) po godz. 7.00 w Grucznie, pow. świecki, stracił panowanie nad kierownicą, wjechał w bariery ochronne, blokując cześć drogi krajowej nr 5. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na drodze wystąpiły kilkugodzinne utrudnienia. Policjanci kierowali ruchem na czas wyciągania pojazdu z rowu.

- Bydgoszczanin, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, otrzymał mandat i punkty karne - poinformowała podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone