Zamknij

22-letni koronowianin ukrył narkotyki w tapczanie

15:52, 23.05.2019 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

22-letni mieszkaniec Koronowa ukrył narkotyki w tapczanie.  Policjanci z bydgoskiej komendy psychoaktywne środki zarekwirowali, a ich posiadacza przewieźli do aresztu.

Bydgoscy policjanci dowiedzieli się, że mieszkaniec Koronowa posiada w swoim mieszkaniu narkotyki. By sprawdzić tę informację funkcjonariusze pojechali wczoraj (22 maja) do jego miejsca zamieszkania. Podejrzewanego mężczyznę dostrzegli, gdy szedł ulicą. Na widok mundurowych mężczyzna szybko zmienił kierunek.  Nie reagował na polecenia policjantów. Był agresywny i wulgarny. 

Policjanci zatrzymali koronowianina i po przedstawieniu powodu wizyty, wspólnie z nim poszli do zajmowanego przez niego mieszkania. W jednym z pokoi mundurowi znaleźli ukryte w kieszeni kurtki 5 woreczków strunowych z zawartością białego proszku oraz 3 z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to odpowiednio amfetamina i marihuana. Po znalezieniu tych narkotyków policjanci kontynuowali przeszukanie. W pomieszczeniu gospodarczym przynależnym do mieszkania niczego zabronionego nie znaleźli. Ich uwagę zwrócił jednak stojący na zewnątrz, przykryty plandeką, tapczan. Jego sprawdzenie przyniosło oczekiwany przez funkcjonariuszy rezultat.  W jego wnętrzu ukryty był plastikowy pojemnik z białym proszkiem. Badanie potwierdziło, że jest to ponad 60 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze zarekwirowali też wagę elektroniczną, tzw. „strunówki”, telefon komórkowy oraz pieniądze.

22-letni mieszkaniec Koronowa usłyszał zarzuty posiadania zabronionych substancji psychoaktywnych i trafił do policyjnej izby zatrzymań. - Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany przez bydgoski sąd do osadzenia w areszcie lub zakładzie karnym. Z tego też względu dzisiaj (23.05.2019) został przewieziony do bydgoskiego aresztu śledczego - poinformowała podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz