Zamknij

Slalomem beemką Fordońską 115 km/h w godzinach szczytu!

14:41, 07.02.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Zrzut z filmu KMP Bydgoszcz

Wyjątkowo pewny siebie był  pędzący slalomem ulicą Fordońską kierowca beemki. Do czasu aż zauważył policyjny samochód filmujący jego wyczyny.

Do pościgu policyjnego samochodu z wideorejestratorem za pędzącym kierowcą beemki na ulicy Fordońskiej  doszło 1 lutego przed godziną 17:00. Policjanci z bydgoskiej drogówki, patrolujący ten odcinek drogi, zauważyli kierowcę bmw jadącego lewym pasem. Auto szybko podjeżdżało pod samochody i światłami drogowymi dawało znaki, aby zjechały mu z drogi. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Zbliżając się do niego wykonali pomiar, który wykazał, że pędzi z prędkością 115 km/h, gdzie obowiązuje na tym odcinku drogi ograniczenie do 50 km/h.

- Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Kierowca za prowadzenie samochodu z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Ponadto, za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych i 10 punktów karnych - poinformował kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

MasterMaster

5 0

Nie rozumiem czemu policjanci nie potrafia przykladnie ukarac takiego pirata. Nie wiem czemu policjant podarowal inne popelnione wykroczenia: wyprzedzanie na przejsciu dla pieszych, nie sygnalizowanie manewru zmiany pasa, a za przekroczenie przedkosci o 65 i policjant zastosowal nizsza kwote zamiast 500zl.

Tak samo jak ten wariat z bmw x5 za wypadek na autostradzie wykpil sie mandatem 500zl.

Nie tedy droga, tym sposobem nie pozbedziemy sie piractwa. 21:17, 07.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone