Zamknij

Tragedia na drodze między Toruniem i Włocławkiem. Dwie osoby zginęły w autobusie, a 29 jest rannych

11:09, 18.06.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Łukasz Daniewski

Dziś rano (18 czerwca) na drodze krajowej nr 91 doszło do tragicznego wypadku z udziałem autobusu. Pojazd z nieznanych przyczyn zjechał do rowu. Zginęły dwie osoby, a 16 jest rannych. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło na 217 km drogi krajowej nr 91, w miejscowości Konstantynowo (pow. aleksandrowski). Z relacji świadków wynika, że autokar z nieznanych powodów zjechał do rowu i rozbił się. Na miejscu są cztery helikoptery pogotowia ratunkowego, karetki, kilkanaście jednostek straży pożarnej i policja.

Autobus wycieczkowy z rejestracją z powiatu płockiego jechał od strony Włocławka w kierunku Torunia. Jak udało nam się ustalić, nie była to wycieczka szkolna. Na razie nie wiadomo, jak doszło do tego, że na łuku drogi pojazd przewrócił się i wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby, a 16 jest rannych.

Droga jest nieprzejezdna. Kierowcy muszą korzystać z objazdu przez Raciążek, Sierzchowo i Brudnowo. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 15.

/Źródło: www.ddwloclwek.pl/

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone