Zamknij

15-latek zabrał ojcu samochód i rozbił go na płocie

11:52, 12.07.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

15-latek z powiatu radziejowskiego bez wiedzy ojca wziął auto, zabrał ze sobą kolegę i podczas zbyt szybkiej jazdy rozbił samochód na ogrodzeniu posesji.

W Trojaczku (gmina Piotrków Kujawski) nastoletni kierowca zabrał ojcu samochód, na przejażdżkę wziął rówieśnika i podczas popisów, nie zapanował nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji.  Siła uderzenia była tak duża, że wyrwało przednie koło skody. Szczęśliwie kierowca, jak i pasażer nie odnieśli obrażeń.

- Policjanci wezwali na miejsce rozbicia samochodu ojca 15-latka, który oświadczył, że syn wziął auto bez jego wiedzy. Informacja o tym zdarzeniu zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego - powiadomił asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP w Radziejowie.

Fot. Policja

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

SilnySilny

0 0

Nie wiem po co sad. Trafi sie nawiedzona.sedzina, w dodatku stara panna, ktora fiuta na oczy nie widziala i bedzie sie wymadrzac.o.wychowaniu dzieci. Chlopak.wzial.kluczyki.. i co zrobic. Wiek ma.swoje prawa. Mlode i durne
Za starych, dobrych czasow ojciec mogl w takiej sytuacji zlapac takiego gnoja wraznz kolega, złoic dupy i wiecej nie kombinowalem jak.fiaciora zwedzic. 04:37, 27.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone