Zamknij

Wyprzedzanie na trzeciego zakończyło się śmiercią

12:31, 11.09.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

10 września w Dąbrówce Barcińskiej na drodze Barcin – Złotowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, 29-letni mieszkaniec Wojdala z gminy Pakość. 

29-letni kierujący seatem cordobą, podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego, źle ocenił odległość i prędkość pojazdu jadącego z przeciwka i doprowadził do czołowego zderzenia z peugeotem 207. W wyniku zderzenia kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu, natomiast kierujący seatem uderzył w drzewo wskutek czego poniósł śmierć na miejscu.  

- Kobieta była trzeźwa, nie odniosła poważnych obrażeń. Policja pod nadzorem prokuratury bada wszystkie okoliczności wypadku - poinformowała asp. szt. Edyta Gościńska.

Fot. Policja

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ZukoZuko

2 0

Bardzo dużo jeżdżę po polskich drogach o różnych klasach, ale zauważalny jest w kujawsko-pomorskim niski stan kultury czy braku szacunku dla innych jadących.Wystepuje tu chora rywaliacja , nagminne łamanie dopuszczalnych prędkości. A policji nie widać, tylko jeżdżą od wypadku do wypadku. Samochody w bardzo złym stanie technicznym nikt nie kontroluje, kto dał zgodę do dowodu rejestracyjnego. Wystarczy spojrzeć jakie są plany z wycieku olejów na skrzyżowaniach czy parkingach osiedlowych czy marketów. Statystyki pokazują ,że nastolatki które dorwały się do samochodów to zabójcy bez wyobraźni. Brak pokory jest widoczny zwłaszcza na prowincji ,może to ego czy kompleksy tych ludzi prowadzi do tragedii. 23:43, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone