Zamknij

81-latek wyjechał citroënem z parkingu i nadział się na mercedesa

11:15, 13.09.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

Gdy wjeżdża się samochodem z parkingu na drogę główną należy uważać. 81-letni kierowca nie zauważył jadącego mercedesa i z obrażeniami trafił do szpitala.

W środę (12 września), krótko przed godz. 14.00 w Tamie Brodzkiej (gm. Brodnica) doszło do groźnego wypadku drogowego. Kierujący citroenem 81-letni mężczyzna, wyjeżdżając z parkingu wewnętrznego na drogę krajową nr 15, nie ustąpił pierwszeństwa mercedesowi, jadącemu w kierunku Nowego Miasta Lubawskiego.

W wyniku zderzenia 81-letni kierowca citroena i 73-letnia pasażerka samochodu z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca mercedesa (54 l.) nie odniósł poważnych obrażeń.

- Funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami 81-letniemu mieszkańcowi Brodnicy - poinformowała  asp. sztab. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy.

Fot. KWP w Bydgoszczy

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

NKNK

2 0

ale news!!!!!!!!!!!!! chyba wszystkie portale internetowe powinny przekazać tę informację dalej! no i koniecznie wszystkie stacje telewizyjne! przecież to bardzo ważna informacja nie tylko dla Bydgoszczy ale dla kraju i reszty świata! 12:33, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

popispopis

2 0

Pewnie Ewa Starosta z zespołem nie ma na kogo szczuć, więc szczuje na starszych kierowców. To naprawdę jedyny przypadek zajechania komuś drogi w województwie w ostatnim tygodniu, czy znowu kandyduje się w konkursie na Hienę Roku? 16:00, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone