Zamknij

63-letnia kobieta zginęła pod kołami pędzącego forda galaxy

11:46, 14.01.2019 | i
Skomentuj Fot. KWP w Bydgoszczy
REKLAMA

Policjanci z Szubina, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (12 stycznia) na trasie Tur – Samoklęski Małe.

W sobotę (12 stycznia) przed godziną 9 pomiędzy Turem a Samoklęskami Małymi (gm. Szubin) doszło do tragicznego potrącenia 63-letniej kobiety. Kierujący pojazdem marki Ford Galaxy, 60-letni mieszkaniec Szubina, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w idącą prawidłową stroną drogi pieszą. 63-letnia mieszkanka gminy Szubin na skutek doznanych obrażeń, zmarła. Kierowca forda nie doznał obrażeń ciała. Mężczyzna był trzeźwy.

- Szubińscy policjanci wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku. Ich pracę nadzoruje prokuratura - poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz