Zamknij

Groźny karambol na autostradzie A1 między Toruniem a Włocławkiem

13:41, 30.01.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

Pięć dni po karambolu na A1 między Toruniem a Włocławkiem, w którym udział wzięło kilkanaście samochodów, dzisiaj na tym samym odcinku autostrady doszło ponownie do wypadku, tym razem z udziałem czterech samochodów ciężarowych i lawety.
 

Dzisiaj (30.01.19) w godzinach rannych doszło między Toruniem a Włocławkiem na wysokości Stannowa do niebezpiecznego karambolu na autostradzie A1, w którym brały udział cztery samochody ciężarowe i laweta. Najpierw na lewym pasie jezdni iveco uderzyło w tył jadącego przed nim dafa, następnie w barierę energochłonną. Na koniec wjechała w niego laweta. Natomiast prawym pasem jezdni w tym samym kierunku jechały ciężarowy mercedes oraz volvo. Kierujący mercedesem nie zdążył wyhamować, a chcąc uniknąć wypadku, uderzył w tył poprzedzającego go volvo.

Z obrażeniami ciała do szpitala został przewieziony kierowca iveco, pozostali nie odnieśli obrażeń.

- Policjanci ustalili, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Okoliczności zdarzenia pozwoliły mundurowym zakwalifikować to jako kolizję. Jej sprawcy zostali ukarani mandatami - poinformowała st. sierż. Magdalena Jóźwiak, p.o. oficer prasowy Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Fot. KWP w Bydgoszczy

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

m63m63

2 0

Jaka firma zajmuje się utrzymaniem drożności tego odcinka autostrady? Jakim sprzętem dysponuje ets. ? 15:25, 30.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone