Zamknij

Targnęła się na życie... Policjanci z Błonia zjawili się na czas

11:14, 07.02.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Starsi posterunkowi Norbert Bublik i Paweł Ćwikliński uratowali życie 33-letniej mieszkance Bydgoszczy. Policjanci z bydgoskiego Błonia przywrócili czynności życiowe kobiecie, która targnęła się na własne życie.

Wczoraj (5 lutego) około godziny 18:45  odebrał dyżurny bydgoskich policjantów. Wynikało z niego, że młoda kobieta targnęła się na własne życie i potrzebna jest pomoc.

Skierowany natychmiast na miejsce patrol z bydgoskiego Błonia zastał nieprzytomną kobietę w jej mieszkaniu. Policjanci ruszyli kobiecie na pomoc. Zatamowali krwotok z nadgarstka, po czym przystąpili do resuscytacji. 33-letnia kobieta po chwili odzyskała świadomość. Przybyła na miejsce ekipa ratunkowa z karetki pogotowia zabrała ją do szpitala.

Zdecydowane i natychmiastowe działanie policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu na bydgoskim Błoniu oraz sąsiadów, którzy powiadomili o dramatycznej sytuacji, pozwoliły szybko dotrzeć do kobiety i podjąć akcję ratowniczą przez starszych posterunkowych  Norberta Bublika i  Pawła Ćwiklińskiego. Ich profesjonalne postępowanie  doprowadziło do uratowania ludzkiego życia.

- Podziękowania należą się świadkom, którzy widząc sytuację, zareagowali i powiadomili policję - relacjonuje podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

JanJan

2 0

A ile razy ktoś nie zdążył i nie było z tego powodu smętnych artykułów.
Ponad dwa razy więcej osób popełnia samobójstwo w naszym kraju, niż ginie na polskich drogach. Ale kogo to interesuje? To przecież tylko prosektoryjna statystyka. 14:51, 07.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone