Zamknij

BMW wjechało w jadącą na sygnale karetkę pogotowia

15:10, 05.04.2019 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Pod Toruniem w karetkę pogotowia ratunkowego, która na sygnale wiozła pacjenta, wjechał samochód marki BMW.  Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Dzisiaj (5 kwietnia) krótko po godzinie 7:20 w Brzozówce (gm. Obrowo) doszło do wypadku z udziałem karetki pogotowia. Ambulans (volkswagen crafter) transportował na sygnale pacjentkę do szpitala. Auto jechało drogą krajową nr 10 w kierunku Torunia. Samochody, które jechały w tym samym kierunku utworzyły tzw. „korytarz życia”. Na skrzyżowaniu z ul. Lipową karetka zderzyła się z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej BMW serii 3. W kolizji brał udział jeszcze osobowy mercedes, który stał na tym samym pasie ruchu co pojazd uprzywilejowany.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Pacjentkę z karetki zabrał inny ambulans skierowany tam przez dyspozytora. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.  Kierująca BMW 34-latka została ukarany mandatem za nieprawidłowe włączanie się do ruchu.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz