Zamknij

Tragiczny wypadek w Emilianowie pod Bydgoszczą

11:25, 18.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

19-letni kierowca peugeota zginął na miejscu na drodze w Emilianowie pod Bydgoszczą po zderzeniu  z ciężarówką.

Dzisiaj (18 kwietnia) po godz. 6.00 a drodze krajowej nr 10 w  Emilianowie pod Bydgoszczą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 19-letni mężczyzna, jadąc peugeotem 206, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym Renault Premium. W wyniku wypadku mieszkaniec powiatu nakielskiego poniósł śmierć na miejscu.

- Teraz policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratora czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia -  informuje podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

GregGreg

0 2

Powinniście jeździć jeszcze troszkę szybciej -tak minimum 200 km/h i częściej używać telefon komórkowy w czasie jazdy może w końcu będzie luźniej na drodze. 12:37, 21.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone