Zamknij

Małżeństwo zginęło w wypadku pod Mogilnem

13:14, 19.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Pod Mogilnem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku uderzenia samochodu w drzewo zginęło małżeństwo.

W czwartek, 18 kwietnia, na drodze powiatowej w Bystrzycy pod Mogilnem doszło do tragicznego wypadku. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, kierujący samochodem marki Renault Laguna, w trakcie manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.  W wyniku uderzenia 54–letni mężczyzna oraz jego 54-letnia żona ponieśli śmierć na miejscu.

- Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Mogilnie. W ramach prowadzonego postępowania policjanci będą wyjaśniać wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku - poinformował asp. Tomasz Bartecki, oficer prasowy KPP w Mogilnie.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone