Zamknij

Na przejeździe kolejowym w Zamościu lokomotywa uderzyła w volvo

18:43, 11.05.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

O dużym szczęściu może mówić kierująca volvo 61- latka, która zderzyła się z lokomotywą na kolejowym przejeździe w Zamościu, nie doznając żadnych obrażeń.

W sobotę, 11 maja, około godz. 13 w Zamościu (powiat nakielski) prowadzona przez 44-letniego maszynistę lokomotywa na niestrzeżonym przejeździe kolejowym uderzyła w pojazd osobowy marki Volvo, którym kierowała 61-letnia mieszkanka gminy Szubin.

- Kobieta może mówić o dużym szczęściu, bo w wyniku wypadku nie odniosła żadnych obrażeń. Maszynista lokomotywy i kierująca pojazdem byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia okazała się 61-latka, która została przez policjantów pouczona za nieustąpienie pierwszeństwa na przejeździe kolejowym jadącej lokomotywie - poinformował asp. szt. Damian Moczadło p.o. oficera prasowego KPP w Nakle nad Notecią.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone