Zamknij

Zajechał drogę karetce na sygnale. Trafił ranny do szpitala

10:02, 14.05.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Kierowca mitsubishi zajechał drogę pędzącej na sygnale do chorego karetce pogotowia ratunkowego.  Nieuważny 52-letni kierowca został odwieziony do szpitala.

W poniedziałek, 13 maja, na drodze w Stawkach (gm. Aleksandrów Kujawski) 52-letni kierujący mitsubishi, nie upewnił się, że jest wyprzedzany przez karetkę jadącą na sygnale uprzywilejowania, wykonał manewr skrętu w lewo, w wyniku czego doprowadził do zderzenia.

- Mężczyzna trafił do szpitala.  Policjanci zatrzymali kierowcy mitsubishi  prawo jazdy - poinformowała mł.asp.  Marta Błachowicz z Komendy Powiatowej  Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone