Zamknij

Dwie scanie zderzyły się na autostradzie A1

12:18, 27.05.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

66-letni kierowca samochodu ciężarowego Scania, jadąc autostradą A1, zasnął za kierownicą i uderzył w stojącą ciężarówkę tej samej marki. 66-latek z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala.

Dzisiaj na A1 w Antoniewie na 229. kilometrze autostrady w kierunku Gdańska doszło do zderzenia dwóch ciężarówek marki Scania. Do wypadku doszło przed godz. 4 rano.

66-latek kierujący scanią najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i uderzył w tył stojącej na pasie awaryjnym scanii z naczepą. W chwili uderzenia 20-latek ze stojącego pojazdu przebywał poza samochodem, sprawdzając ewentualną usterkę swojej ciężarówki.

- W wyniku zderzenia się pojazdów 66-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Autostrada na tym odcinku była zablokowana przez ok 1,5 godziny - informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz