Zamknij

Śmiertelne uderzenie w drzewo. Nie żyje 75-letni kierowca citroëna

09:55, 28.05.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

75-letni kierowca na prostym odcinku drogi w powiecie mogileńskim uderzył citroënem  w drzewo. W wyniku odniesionych ran zmarł,  a 72-letnia pasażerka samochodu przebywa ranna w szpitalu.

W środę (27 maja) o godzinie 13:40 na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 262 w Dzierzążnie (pow. mogileński) doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

75-letni kierujący samochodem marki Citroën Xsara Picasso zjechał nagle na  pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na ratunek poszkodowanym przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna oraz podróżująca z nim 72-letnia pasażerka zostali przetransportowani do szpitala. Niestety, po kilku godzinach, 75-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń. - Okoliczności wypadku wyjaśniają mogileńscy policjanci pod nadzorem prokuratury - informuje st. asp. Tomasz Bartecki, oficer prasowy KPP w Mogilnie.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz