Zamknij

Po zderzeniu z audi 63-letnia rowerzystka zginęła na miejscu

14:13, 19.06.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Brzuze. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z rowerzystką na miejscu śmierć poniosła 63-letnia kobieta.

W czwartek (18 czerwca) po godzinie 12 w miejscowości Brzuze na drodze wojewódzkiej 556 doszło do potrącenia rowerzystki.

Policjanci wstępnie ustalili, że do potrącenia doszło na skrzyżowaniu dróg w czasie wyprzedzania kierującej rowerem przez kierującego samochodem osobowym marki Audi 39-letniego mieszkańca powiatu golubsko-dobrzyńskiego. 63-letnia rowerzystka z powiatu rypińskiego poniosła śmierć na miejscu.

- Dokładne przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo - informuje st. asp. Dorota Rupińska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji
w Rypinie.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz