Zamknij

Fatalne skutki potrącenia się lusterkami przez ciężarówki. DAF uderzył w drzewo i spłonął

14:22, 24.06.2020 | i
Skomentuj Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Na drodze w powiecie radziejowskim doszło do fatalnej w skutkach kolizji między dwoma ciężarówkami. Przy mijaniu potrąciły się lusterkami, a jedna z nich wypadła z toru jazdy, uderzyła w drzewo i spłonęła. Kierowcy zniszczonej ciężarówki nic się nie stało. Kierowca drugiej ciężarówki nie zatrzymał się...

W środę (24 czerwca) około godz. 3:20 rano na drodze powiatowej w Nowej Wsi kierujący DAF-em z naczepą, jechał w kierunku Skulska. w przeciwnym kierunku jechała ciężarowa Scania, która zaczęła zjeżdżać pas drogi, którym jechał DAF. Kierowca DAF-a starając się uniknąć zderzenia, odbił w prawo. Mimo tego ciężarówki potrąciły się lusterkami, a DAF uderzył w drzewo i zapalił się.

Kierujący granatową scanią, nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Tomisławic. Kierowca DAF-a był trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń.

-  Radziejowscy policjanci będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz poszukiwać kierowcy scanii - informuje asp.szt. Marcin Krasucki.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

BydziaBydzia

1 0

Zbyt łatwo sprawcy wypadków mogą uniknąć odpowiedzialności i rekompensaty finansowej za spowodowanie kolizji / wypadku na drodze. Takie zachowanie jak ucieczka po kolizji powinno być szczególnie karane przez sąd. Z pewnością wiele ofiar wypadków nie przeżyło zdarzenia po nieudzieleniu pomocy przez sprawcę. 08:30, 02.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz