Zamknij

Kierowca cężarowego Volvo najechał na Tico. Kierowca osobówki zginął na miejscu

12:12, 25.06.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Kierowca samochodu marki Daewoo Tico zginął na miejscu, kiedy w tył małego samochodu uderzyło ciężarowe Volvo.

Dzisiejszej nocy (24/25.06) około godz. 23.00 na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 w Wielowsi pod Gniewkowem kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo najechał na tył samochodu marki Daewoo Tico. Samochód osobowy wypadł z drogi. Kierowca tego auta zginął na miejscu. Trwa ustalanie jego tożsamości.

- Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Ma ono ustalić jak doszło do wypadku i jakie towarzyszyły mu okoliczności - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.       

Fot. Policja  

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

MaxMax

0 0

Tico to nie samochód, to jest namiastka samochodu. 15:50, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz