Zamknij

Po zderzeniu na skrzyżowaniu seat wyleciał z drogi i dachował w polu

10:31, 21.09.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Kierujący seatem wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu dróg i zderzył się z prawidłowo jadącą toyotą. Seat koziołkował i wylądował w polu.

W niedzielę (20 września) około godziny 14:35 w Bartłomiejowicach (gm. Osięciny) na skrzyżowaniu drogi W-301 z drogą powiatową kierujący seatem 68-letni mężczyzna z powiatu radziejowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącą toyotą.

W wyniku zderzenia seat dachował i wylądował w polu. Kierujący seatem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. 41-latka kierująca toyotą  również trafiła na badania do szpitala.

- Przybyli na miejsce wypadku policjanci radziejowskiego ogniwa ruchu drogowego, jednoznacznie stwierdzili winę 68-latka, który zlekceważył znak „Stop”, a następnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego zatrzymali kierowcy seata  prawo jazdy oraz skierowali wniosek o ukaranie do sądu - poinformował asp. szt. Marcin Krasucki z KPP w Radziejowie.

 

Zdjęcia: Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

akuratnyakuratny

0 1

nie skorzystal z dachowania w kukurydzy 15:42, 21.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA