Zamknij

Nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policjantami z grupy SPEED...

12:51, 28.12.2020 | i
Skomentuj Zrzut z filmu policji
REKLAMA

Policjanci z grudziądzkiej grupy SPEED zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który prowadząc samochód osobowy marki VW, nie zatrzymał się do kontroli i podjął ucieczkę.

W Wigilię 2020 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu kontrolowali prędkość jadących samochodów na ul. Peszkowskiego w Grudziądzu. Około godziny 12.50 postanowili zatrzymać do kontroli pojazd osobowy marki VW Golf, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o 38 km/h.

Kierowca jednak zignorował sygnał policjanta do zatrzymania się i przyspieszył, jadąc w kierunku węzła A1. Policjanci ruszyli za nim. Pościg zakończył się po przejechaniu około 2 k. Spanikowany uciekinier jazdę zakończył na barierze energochłonnej. Ani jemu, ani innym użytkownikom drogi nic się nie stało.

- Po sprawdzeniu danych zatrzymanego okazało się, że ciąży na nim dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz sprawą zlekceważenia zakazu i niezatrzymania się do kontroli zajmie się Sąd Rejonowy w Grudziądzu, Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności -  poinformował mł. asp. Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ZorZor

2 1

Jak nie inaczej, któraś niemieckich furmanek, tym razem wieśwagen. 17:37, 28.12.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

xyzxyz

0 1

taaaaaa bo twoja Nubira by mogla dostac nawyzej mandat za tamowanie ruchu 09:37, 30.12.2020